O NÁS

Gentleman vie, že jeho odev si ľudia všimnú skôr, než prehovorí. A práve preto sa spoločnosť GENTLEMAN fashion zameriava na pánsku eleganciu, ktorá aj bez slov vytvára dokonalý imidž muža v akejkoľvek spoločnosti.

Hlavnou činnosťou GENTLEMAN fashion je výroba a distribúcia elegantnej pánskej konfekcie pre veľkoobchod, maloobchodné predajne a e-shopy. Okrem toho sa zameriavame aj na firemné obliekanie a výrobu uniforiem.

Dôsledne vyberané materiály, rôznorodé strihové variácie, precízne vypracovanie a dokonalé detaily, to všetko vytvára obraz elegantného muža. Pánska elegancia v prevedení nadčasovej klasiky alebo aktuálnej moderny je celoročne žiadaným artiklom bez obmedzení.

Branislav Sabo, Zakladateľ a konateľ 

…práca samotná nie je síce jednoduchá, ale je rôznorodá, bez stereotypov, a to mi vyhovuje.

Možnosti firmy sú takmer neobmedzené a hranice sa tým dávajú posúvať stále viac a viac. Teší ma, že som súčasťou tímu, kde to klape a myslím si, že aj vďaka nášmu prístupu sa vzťahy so zákazníkmi zmenili na nadštandardné až kamarátske… jednoducho povedané, móda a práca s ľuďmi ma vždy bavili. Tak nejak som poňal svoju úlohu, keď som bol oslovený, aby som skúsil v tejto firme pracovať. Odvtedy uplynulo niekoľko rokov a som rád, že som stále tu.

Bohumil Schwarz, Obchodný zástupca

Bolo pre mňa výzvou a aj príjemnou zmenou začať pracovať v tejto firme.

Moje predchádzajúce zamestnania boli síce ďaleko vzdialené od módy, ale s novou prácou mali predsa len niečo spoločné. A to prácu s ľuďmi, prácu, ktorá je kreatívna, prácu, ktorá umožňuje samorealizáciu. Preto som túto výzvu prijal… a k tomu tím skvelých ľudí, možnosť podieľať sa na tvorbe nových modelov…

Stretnúť na ulici človeka oblečeného vo veciach, pri ktorých tvorbe som bol aj ja, je naozaj príjemný pocit.

Vladimír Ohlas, Obchodný zástupca