Spôsoby dopravy

Vyberte si spôsob dopravy, ktorý Vám najviac vyhovuje. Pri objednávke si môžete zvoliť niektorú z nižšie uvedených možností prepravy tovaru. Nie všetky spôsoby dopravy sú dostupné pre všetky druhy tovaru alebo služieb.

U objednávok, ktorých hodnota objednaného tovaru presiahne 60 € s DPH, je doprava v rámci územia Slovenskej republiky ZDARMA.

 

Osobný odber

Tovar je možné vyzdvihnúť osobne u nás v predajni.

Predajňa slúži len ako odberné miesto. Tovar nie je totožný s ponukou eshopu.

KONTAKT na predajňu:

 +421 907 796 201 * (Pre otázky a požiadavky ohľadom tovaru v e-shope a nákupu cez e-shop nás kontaktujte na tel. č.: 0917 882 458.)

* Pondelok – Piatok od 9:00 do 17:00

* 12:00 až 13:00 obedná prestávka


Kuriér

Objednávky sú doručované prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD. Doprava je spoplatnená sumou 3,90 € s DPH. Ak si zákazník zvolí platbu dobierkou (hotovosť) je potrebné si prirátať poplatok 1 € s DPH. 

Pracovník spoločnosti DPD nie je povinný doručiť zásielku na poschodie, k výťahu alebo do bytu. Dodanie zásielky môže byť pozastavené, ak je spolupracovník spoločnosti DPD povinný na príjemcu čakať, pokiaľ sa ten nenachádza na adrese/mieste doručenia, alebo príjemca nie je zastihnuteľný ani na druhý pokus, resp. zásielku odmietne prevziať. V takom prípade zásielka bude bez zbytočného odkladu vrátená odosielateľovi.


Slovenská pošta 

V rámci Slovenska odosielame tovar Slovenskou poštou. Služba Balík na poštu – uloženie zásielky na pošte alebo Doporučený list. Cena prepravy pri platbe vopred je 3,50 € s DPH. Pri platbe na dobierku je doprava spoplatnená sumou 4,50 € s DPH.