Spôsoby dopravy

Vyberte si spôsob dopravy, ktorý Vám najviac vyhovuje. Pri objednávke si môžete zvoliť niektorú z nižšie uvedených možností prepravy tovaru. Nie všetky spôsoby dopravy sú dostupné pre všetky druhy tovaru alebo služieb.
Osobný odber

Tovar je možné vyzdvihnúť osobne u nás v predajni.

Predajňa slúži len ako odberné miesto. Tovar nie je totožný s ponukou eshopu.

 +421 907 796 201 *

* Pondelok – Piatok od 9:00 do 17:00

* 12:00 až 13:00 obedná prestávka


Kuriér

Objednávky sú doručované prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD. Pri objednávke do ??? €  je doprava spoplatnená sumou 3,90 € s DPH (balík do 10 kg),  zásielka nad 10 kg je spoplatnená sumou 4,90 € s DPH. Ak si zákazník zvolí platbu dobierkou (hotovosť) je potrebné si prirátať poplatok 1 € s DPH, pri platbe kartou kuriérovi je poplatok 0,5 € s DPH. Pri objednávkach nad ??? € s DPH je doprava zdarma.

Pracovník spoločnosti DPD nie je povinný doručiť zásielku na poschodie, k výťahu alebo do bytu. Dodanie zásielky môže byť pozastavené, ak je spolupracovník spoločnosti DPD povinný na príjemcu čakať, pokiaľ sa ten nenachádza na adrese/mieste doručenia, alebo príjemca nie je zastihnuteľný ani na druhý pokus, resp. zásielku odmietne prevziať. V takom prípade zásielka bude bez zbytočného odkladu vrátená odosielateľovi.


Slovenská pošta 

V rámci Slovenska odosielame tovar Slovenskou poštou. Služba Balík na poštu – uloženie zásielky na pošte alebo Doporučený list. Cena prepravy pri platbe vopred je 3,50 € s DPH. Pri platbe na dobierku je doprava spoplatnená sumou 4,50 € s DPH.

[elementor-template id="22656"]

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.