Spôsoby platby

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Tovar zaplatíte pri jeho doručení priamo prepravcovi. Poplatok za dobierku v hotovosti  je 1 €. Poplatok sa pripočíta k cene dobierky.


Bankový prevod 

Tovar posielame po prijatí peňazí na náš účet. Tento spôsob úhrady je zdarma.


Okamžitý bankový prevod 

Veľmi rýchly spôsob platby pre majiteľov účtov v slovenských bankách, ktorí využívajú internet banking. Stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky a kliknutí na logo banky, budete presmerovaní na stránky vašej banky pre dokončenie platby.


Online platba kartou 

Rýchla a bezpečná platba platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány GP Webpay sa uhradí po dokončení transakcie. Pri platbe na bráne GP Webpay budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.


Platba v hotovosti na predajni 

Tovar je pri jeho osobnom preberaní v predajni možné hradiť v hotovosti. Úhradu v hotovosti je možné vykonať iba v eurách a podla zákona č. 394/2012 Z. z. o obmedzení platieb v hotovosti nesmie prijímaná hotovosť presiahnuť 5000€ s DPH.


Platba kartou na predajni

Tovar je pri jeho preberaní na predajni možné uhradiť platobnou kartou. Platobné karty JCB, Diners, American Express neakceptujeme, platbu je možné vykonať iba kartami VISAVISA ElectronMasterCard alebo Maestro. Bezpečnosť platby je garantovaná použitím technológie 3-D Secure, ktorá je podporovaná kartovými spoločnosťami VISA a MasterCard.