Gentleman vie, že jeho odev si ľudia všimnú skôr, než prehovorí. A práve preto sa spoločnosť GENTLEMAN fashion zameriava na pánsku eleganciu, ktorá aj bez slov vytvára dokonalý imidž muža v akejkoľvek spoločnosti.

Hlavnou činnosťou GENTLEMAN fashion je výroba a distribúcia elegantnej pánskej konfekcie pre veľkoobchod, maloobchodné predajne a e-shopy. Okrem toho sa zameriavame aj na firemné obliekanie a výrobu uniforiem.

Dôsledne vyberané materiály, rôznorodé strihové variácie, precízne vypracovanie a dokonalé detaily, to všetko vytvára obraz elegantného muža. Pánska elegancia v prevedení nadčasovej klasiky alebo aktuálnej moderny je celoročne žiadaným artiklom bez obmedzení.

Branislav Sabo, zakladateľ a konateľ

…práca samotná nie je síce jednoduchá, ale je rôznorodá, bez stereotypov, a to mi vyhovuje.

Možnosti firmy sú takmer neobmedzené a hranice sa tým dávajú posúvať stále viac a viac. Teší ma, že som súčasťou tímu, kde to klape a myslím si, že aj vďaka nášmu prístupu sa vzťahy so zákazníkmi zmenili na nadštandardné až kamarátske… jednoducho povedané, móda a práca s ľuďmi ma vždy bavili. Tak nejak som poňal svoju úlohu, keď som bol oslovený, aby som skúsil v tejto firme pracovať. Odvtedy uplynulo niekoľko rokov a som rád, že som stále tu.

Bohumil Schwarz, obchodný zástupca

Gentleman Fashion
Gentleman Fashion